Premlada za Abrahama …
Alma Glumac, foto: Brane Bombač 12.05.11
Revija:
Št. 5, maj 2011
Negovana in zdrava koža v zrelejših letih je odsev pravilnega življenjskega sloga, ki smo ga živeli. Če smo se dovolj gibali na svežem zraku, se pozna na koži, in če smo se pravilno prehranjevali, prav tako. Svež in privlačen videz lahko dosežemo tudi s pravilnim ličenjem in s spremembo pričeske, premišljeno izbrana oblačila pa še zaokrožijo podobo urejene ženske.
Marsikatera ženska ima občutek za to, kaj se ji poda, diskretno zna poudariti, kar je lepega, drobne pomanjkljivosti pa uspešno prikriti. Za tiste, ki pri tem nismo najbolj spretne ali pa se stežka odločimo, da bi spremenile svoj videz,
Prikazanih je samo prvih 100 besed. Za prikaz celotnega morate biti naročeni na revijo, za večji odlomek pa registrirani.