Lepši videz

Dodatki zaokrožijo urejeno podobo Breda Tesner ing.obl., svetovalka CMB
13.07.11
Revija: Št. 7-8, julij avgust 2011

Prav res, vse, kar nosimo, dopolnjujejo dodatki! Brez njih oblačilo ne bi bilo popolno. Dodatki lahko poudarijo celoto, lahko pa jo uničijo, lahko naredijo odličen vtis ali so videti ceneno. Zato bo nekaj nasvetov prav gotovo koristnih tako pri izbiri, kot tudi pri sestavljanju modnih dodatkov.

Najpomembneje je, da so vsi dodatki skladni med seboj ne glede na to, kakšen slog izberete in tudi koliko sredstev namenite za urejanje. Če jih lahko sestavite v celoto, bodo tudi najcenejši kosi videti dragoceno.

Za mesto
Klasično damsko
Torbe in torbice. Poletni čas je pravzaprav kratek in tudi oblačila ter dodatki,

Prikazanih je samo prvih 100 besed. Za prikaz celotnega morate biti naročeni na revijo, za večji odlomek pa registrirani.




Zadnja revija

Št. 5, maj 2012

Arhiv revij

Varčujmo tudi s svojo energijo

3.5.2012
Odgovorna urednica Marinka Levičar
Varčujmo tudi s svojo energijo To, da moramo varčevati z energijo, je splošno znano, če že zato ne, ker smo ... Več o članku
Zavod Vzajemnost, p. p. 134, 1001 Ljubljana, telefonska številka 01 530 78 42
Produkcija: Spletne rešitve Sloway