Koža, oči, lasje in nohti so ogledala zdravja
Marija Merljak 07.10.10
Revija:
Št. 10, oktober 2010
Naše telo nam nenehno sporoča, kaj se z njim dogaja, vendar moramo najprej prepoznati njegova sporočila. Tako kot nam sporoča, da nam primanjkuje vode in smo zato žejni, nam tudi sporoča, da mu, denimo, primanjkuje cinka, ker smo pod hudim stresom in zato sivimo.
Od prehrane celic je odvisno naše zdravje. To najlaže opazimo na ''ogledalih zdravja'', na koži, očeh, laseh in nohtih. Vedeti moramo, da negovalne kreme lajšajo težave od zunaj, ne odpravljajo pa vzrokov zanje. Velikokrat so na primer težave s kožo odgovor telesa na dolgotrajnejše pomanjkanje hranil. Dokler je slabo prehranjenih in poškodovanih celic le
Prikazanih je samo prvih 100 besed. Za prikaz celotnega morate biti naročeni na revijo, za večji odlomek pa registrirani.